Skip to content

PROUDLY MADE IN THE U.S.A.! ••• FREE SHIPPING IN THE U.S. ON ORDERS OVER $99!

Call Us: 800-516-4773 WE ACCEPT GOLD AND SILVER!
  • FOOD
    • Self-Heating Meal Kit
    • One Week Kit
    • Organic Kit
    • Protein Kit
    • Entrée Kit
    • Breakfast Kit
    • Fruits & Vegetables Kit
    • Combo Survival Kit
    • #10 Cans
    • Gluten Free and More
  • SEEDS
    • Heirloom Seed Kits
    • Heirloom Seed Packets
  • WATER
    • Water Storage
    • Water Filtration
  • BLOG
  • CONTACT
  • FAQ
Heaven's Harvest
00 items
Heaven's Harvest
  • FOOD
    • Self-Heating Meal Kit
    • One Week Kit
    • Organic Kit
    • Protein Kit
    • Entrée Kit
    • Breakfast Kit
    • Fruits & Vegetables Kit
    • Combo Survival Kit
    • #10 Cans
    • Gluten Free and More
  • SEEDS
    • Heirloom Seed Kits
    • Heirloom Seed Packets
  • WATER
    • Water Storage
    • Water Filtration
  • BLOG
  • CONTACT
  • FAQ
  • Log in

139 products

Remove all
Availability (0)
Availability
Price
$
Price devider
$

Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

139 products

Availability
Clear
Price

The highest price is $9,814.01

$
Price devider
$
Clear
Remove all
Remove all

139 products

Ultimate "Base Camp" Kelly Kettle KitUltimate "Base Camp" Kelly Kettle Kit

Ultimate "Base Camp" Kelly Kettle Kit

Sale price
$169.99
Regular price
$174.99
Regular price
$169.99
Unit price
/  per 
UltraPress 16.9 oz. Water Filtration BottleUltraPress 16.9 oz. Water Filtration Bottle

UltraPress 16.9 oz. Water Filtration Bottle

Sale price
$89.95
Regular price
Regular price
$89.95
Unit price
/  per 
Entree Bucket  - 1 Person 1 Month - 72 Servings - Emergency Survival Food KitEntree Nutrition 2

Entree Bucket - 1 Person 1 Month - 72 Servings - Emergency Survival Food Kit

Sale price
From $205.99
Regular price
Regular price
From $205.99
Unit price
/  per 
Breakfast Bucket - 1 Person 1 Month - 104 Servings - Emergency Survival Food KitBreakfast Bucket - 1 Person 1 Month - 104 Servings - Emergency Survival Food Kit

Breakfast Bucket - 1 Person 1 Month - 104 Servings - Emergency Survival Food Kit

Sale price
From $182.99
Regular price
Regular price
From $182.99
Unit price
/  per 
12 Week Kit -Starter Food & Drink Bucket - Emergency Survival Food Kit12 Week Kit -Starter Food & Drink Bucket - Emergency Survival Food Kit

12 Week Kit -Starter Food & Drink Bucket - Emergency Survival Food Kit

Sale price
$1,240.69
Regular price
$1,319.88
Regular price
$1,240.69
Unit price
/  per 
Fruit and vegetable 6 month pailspineapple

Fruit & Vegetable Bucket - 6 Pack - Emergency Survival Food Kit

Sale price
$1,681.89
Regular price
Regular price
$1,681.89
Unit price
/  per 
Survival food 6x buckets6 buckets breakfast

Combo Kit - Breakfast, Entree + Protein - 6 Months - Emergency Survival Food Kit

Sale price
$5,017.93
Regular price
Regular price
$5,017.93
Unit price
/  per 
1 Week Kit -Starter Food & Drink Bucket - 1 Person 1 Week - 60 Servings - Emergency Survival Food Kit1 Week Kit -Starter Food & Drink Bucket - 1 Person 1 Week - 60 Servings - Emergency Survival Food Kit

1 Week Kit -Starter Food & Drink Bucket - 1 Person 1 Week - 60 Servings - Emergency Survival Food Kit

Sale price
From $109.99
Regular price
$149.99
Regular price
From $109.99
Unit price
/  per 
bush bean gold wax

Bush Bean Seeds (GOLDEN WAX)

Sale price
$7.99
Regular price
$5.99
Regular price
$7.99
Unit price
/  per 
Protein Booster Bucket - 1 Person 1 Month - 132 Serving - Emergency Survival Food KitProtein Booster Bucket - 1 Person 1 Month - 132 Serving - Emergency Survival Food Kit

Protein Booster Bucket - 1 Person 1 Month - 132 Serving - Emergency Survival Food Kit

Sale price
From $499.99
Regular price
Regular price
From $499.99
Unit price
/  per 
survival food protein booster 12 monthprotein bucket nutrition

Protein Booster Bucket - 12 Pack - Emergency Survival Food Kit

Sale price
$5,639.88
Regular price
Regular price
$5,639.88
Unit price
/  per 
Self-Heating Meal Kit - StroganoffSelf-Heating Meal Kit - Stroganoff

Self-Heating Meal Kit - Stroganoff

Sale price
From $19.99
Regular price
Regular price
From $19.99
Unit price
/  per 
  • Prev
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • …
  • 12
  • Next


Latest

article image

Apr 22, 2024

Fun Ways to Teach Kids About Farming
article image

Apr 22, 2024

A Beginner's Guide to Vegetable Gardening

Company

  • About Us
  • Contact Us
  • Search
  • Shipping Policy
  • Return Policy
  • Privacy Policy
  • Terms and Conditions
  • F.A.Q's
  • Affiliate Login

Contact Info

PO Box 1171 Blairsville
GA 30512

info@heavensharvest.com
800-516-4773

Twitter Instagram Facebook

© 2025, Heavens Harvest - All Rights Reserved. Website Design By Whiskey River Media Co.

  • Amazon
  • American Express
  • Apple Pay
  • Discover
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • USDC
  • Visa

Subscribe and get the latest news and offers!!

Shopping Cart
Item added to your cart

Your cart is empty

Continue shopping

Subtotal

$0.00 USD

View cart
  • Choosing a selection results in a full page refresh.